O Nas

TestujBank.pl to strona, na której znajdziesz informacje o aktualnych promocjach bankowych, ranking kont osobistych oraz wiadomości ze świata finansów i bankowości.

Naszą misją i głównym celem jest po pierwsze wskazanie ścieżki działania, która pozwoli Ci na osiągnięcie możliwie największego zysku na promocjach bankowych. Po drugie bieżąca i jednoznaczna analiza ofert najbardziej popularnych banków, dzięki czemu wybierzesz konto najbardziej dopasowane do Twoich potrzeb.

Naszym priorytetem jest dostarczanie oraz stała aktualizacja wszelkich informacji, nowinek i ciekawostek w oparciu o najnowsze dane pozyskiwane od banków z tabeli opłat i prowizji. Swoim działaniem dążymy do tego, abyś mógł świadomie wybrać konto, które nie tylko spełni Twoje oczekiwania, ale jednocześnie będzie najbardziej opłacalne.

Pomagamy w zdobyciu nagród i gotówki, które odbierzesz za testowanie produktów bankowych. Warunki i szczegóły każdej promocji opisujemy w jasny i klarowny sposób tak, abyś nie musiał szukać informacji w dodatkowych źródłach. Stale szukamy nowych rozwiązań i udoskonaleń odpowiadając na Twoje potrzeby.  Troszcząc się o każdy detal sprawiamy, że nie kończysz na skorzystaniu z jednej promocji, lecz z uśmiechem na twarzy  wracasz po drugą, trzecią i kolejną. A wszystko za sprawą tego, że staje się to dla Ciebie dziecinnie prostym sposobem na dorobienie do domowego budżetu.

Jesteśmy zgranym zespołem młodych ludzi, których łączy pasja i zaangażowanie we wszystko co robimy. Każdy z nas pracował w banku, dzięki czemu znamy od środka wszelkie szczegóły, którymi warto się podzielić a, o których banki nie piszą. Wszyscy lubimy testować konta z promocji  bankowych, a przede wszystkim odbierać nagrody i gotówkę. Swoją wiedzą od dłuższego czasu dzielimy się na stronie TestujBank.pl.

Skąd w ogóle pomysł na stronę TestujBank.pl?

Pracując w banku, kiedy przychodzi klient musisz mówić, że ten bank jest najlepszy na świecie, nawet jeśli osobiście tak nie uważasz i korzystasz z innego. Chcieliśmy być autentyczni i doradzać klientom poprzez rozwiązania, które w danym momencie są najlepsze nie dla banku tylko dla konsumenta. Dopasowywać produkty do jego potrzeb, a nie dawać argumenty dlaczego ma założyć to konto, które akurat oferujemy. Oferty banków się zmieniają, a my chcemy promować to, co w danej chwili jest bezkonkurencyjne. To zaś zaszczepiło w nas ideę stworzenia strony TestujBank.pl, gdzie możemy żonglować pomiędzy wszystkimi bankami i dać Tobie jako czytelnikowi wszystko na tacy. Dzięki temu możesz sam wybrać to, na co masz ochotę i otworzyć konto szyte na miarę.

Drugą rzeczą, która nas ograniczała kiedy pracowaliśmy w bankach był fakt, że nie mogliśmy obsłużyć w pełni klienta mieszkającego w innym mieście czy też za granicą, ponieważ musiał on stawić się fizycznie w placówce danego banku. Strona Testujbank.pl to miejsce gdzie możemy promować konta, dodawać wpisy i śledzić rynek, a klient może skorzystać z oferty gdziekolwiek się znajduje. Nie musi wychodzić z domu, przychodzić do banku czy stać w kolejkach, gdyż większość czynności bankowych z naszą pomocą zrobi szybko i bezpiecznie bez wstawania z kanapy.

Kolejną kwestią, która przesądziła o tym, że jesteśmy właśnie w tym miejscu są promocje bankowe dające możliwość uzyskania nagród i gotówki. W większości dotyczy to kont zakładanych wyłącznie internetowo, co jeszcze bardziej ułatwia sprawę. Zakładając to samo konto w placówce banku nic nie otrzymasz. Kiedy jednak otwierasz konto za pośrednictwem strony Testujbank.pl i odbierasz nagrodę lub gotówkę, to najprawdopodobniej zostaniesz z nami dłużej i będziesz korzystał z kolejnych edycji promocji bankowych. Sprawdź tylko jakie to proste!

Ostatni aspekt cieszył nas najbardziej gdy sami zaczęliśmy korzystać z promocji bankowych. Wcześniej pomimo pracy w bankach nie zdawaliśmy  sobie w pełni sprawy ile można dzięki temu zyskać. Dopiero z czasem w fazie praktyki przekonaliśmy się jakie to proste i przyjemne, zwłaszcza kiedy wiesz że otwarcie i zamknięcie konta to nic trudnego. Testowanie kont okazało się  tym samym banalnym sposobem na dodatkowy zarobek do domowego budżetu i uzupełnienie pracy na etacie. Z konta i tak korzystamy więc czemu nie używać tego, w którym banki dają zwroty za płatności lub nagrody za otwarcie i zrobienie kilku transakcji kartą płatniczą. W następnej fazie zaczęliśmy zarażać tym znajomych.  Kiedy stało się to powtarzalne, stwierdziliśmy, że warto się tym podzielić z jeszcze szerszym gronem i tak trafiamy do Ciebie.

W ten oto sposób powstała strona Testujbank.pl, gdzie wszystkie opisane elementy mogliśmy połączyć w jednym miejscu.

Teraz aktywności na stronie zajmują nam coraz więcej czasu, ponieważ widzimy, że to dobry kierunek.  To korzystny układ, w którym  z jednej strony czytelnik może wybrać produkt, z którego będzie zadowolony i dodatkowo na tym zarobić, z drugiej zaś strony bank zyskuje nowego klienta.

My również mamy korzyść z rekomendacji, ponieważ banki za polecenie konta dają drobną premię, która przy większej skali klientów daje nam godziwe wynagrodzenie za działania, jakie wykonujemy. Jest to tzw. system afiliacyjny, który pozwala umieścić na naszej stronie link (reflink) bezpośrednio przekierowujący na stronę banku. Z tego poziomu można następnie otworzyć konto, a bank na tej podstawie określa z jakiego źródła  trafił dany klient.

Klient / testujbank.pl / bank

Co więcej, najczęściej dla banku polecenie jest wartościowe dopiero, kiedy klient spełni warunki promocji tj. w momencie odbioru nagrody lub gotówki. Wówczas wiadomo, że prawidłowo przetestowałeś konto. Co za tym idzie, my też dopiero wtedy zyskujemy na tym, że zostałeś polecony przez stronę Testujbank.pl. Wobec tego bez owijania w bawełnę pokazujemy każdy detal, który pozwoli Ci odebrać nagrodę, ponieważ od tego zależy czy nasza praca zostanie wynagrodzona.  

Na Testujbank.pl niczego nie sprzedajemy, nie mamy swoich produktów, ani też nie jesteśmy powiązani z żadnym bankiem. Opieramy się przede wszystkim na zaufaniu i uczciwych zasadach działania. Jeśli nie chcesz nie musisz od razu korzystać z promocji bankowych. Polub na początek nasz fanpage na Facebooku, zapoznaj się z nami lepiej, zobacz, że to działa! A kiedy będziesz gotowy i będziesz mógł zrobić ten pierwszy krok to go podejmij. Przekonasz się, że warto poświęcić kilkanaście minut żeby odebrać za to całkiem sporo pieniędzy lub wartościowe nagrody. Zostań z nami na dłużej i systematycznie korzystaj z okazji, które pojawiają się w promocjach bankowych. Jest ich coraz więcej, ponieważ bankom opłaca się płacić za realnie pozyskanego klienta. To dla nich o wiele lepszy sposób niż wydawanie tysięcy złotych na reklamy w telewizji czy billboardy.

Jak widzisz to układ win/win/win, gdzie każdy wygrywa to na czym mu zależy.  Każdy ma korzyść, dlatego cały system działa tak dobrze i sprawnie. 

Naszym kluczowym celem jest to żeby strona Testujbank.pl była w przyszłości największym,  najbardziej popularnym i wiarygodnym miejscem, gdzie czytelnicy będą szukać najlepszych produktów oraz promocji bankowych.  

Jeśli interesuje Cię tematyka jaką zamieszczamy na stronie Testujbank.pl to nie zwlekaj i zapisz się na Newsletter, abyś mógł być na bieżąco informowany o nowościach.

A jeśli masz trochę wolnego czasu, znasz się na bankowości, nie są Ci obce promocje bankowe lub potrafisz tworzyć ciekawe artykuły i jesteś przy tym osobą rzetelną i uczciwą, to zapraszamy Cię, abyś razem z nami kreował tę  stronę. Wierzymy, że możemy osiągnąć swój cel tylko wtedy, gdy  będziemy mieć mocny zespół, który zna się na rzeczy. Więc jeśli Ty też jesteś mocnym zawodnikiem to zapraszamy do naszych szeregów! Razem możemy osiągnąć więcej i mierzyć o wiele wyżej.

Newsletter

„Dlaczego nie sprawdziłem tego wcześniej!”

Tak komentują nasze materiały subskrybenci, którzy zwlekali z zapisem na newsletter. Nie popełniaj ich błędu i zapisz się już teraz. Nauczymy Cię jak skutecznie zarabiać na promocjach bankowych i to bez większego wysiłku oraz w jaki sposób wybrać konto idealnie dopasowane do Twoich potrzeb.

Blog

Zajrzyj też na naszego bloga.

Dowiesz się tutaj o ciekawych sposobach korzystania z produktów bankowych czy też funkcjach, które ułatwią Ci codzienne bankowanie. Poruszymy tematy, o których nie powie Ci doradca klienta w banku.  Znajdziesz tutaj najciekawsze nowinki ze świata bankowości oraz informacje i cenne wskazówki jak poprawić swoją sytuację finansową.