Jak zacząć zarabiać?

Odbierz nagrodę lub gotówkę ! Nie ma na co czekać! 

Zapewne posiadasz już konto w jednym lub nawet kilku bankach. Jak większość z nas prawdopodobnie założyłeś je bez żadnej promocji i nie zyskałeś przy tym jakiejkolwiek nagrody ani gotówki. Ale nic straconego.. Konta możesz przetestować w tych bankach, w których jeszcze nie posiadasz rachunków.

Co więcej jeżeli posiadasz kilka kont w różnych bankach, a nie korzystasz ze wszystkich możesz je zamknąć i w niedalekiej przyszłości zyskać otwierając je ponownie w promocji.

Dziś banki aby przyciągnąć klienta inwestują nie tylko w reklamy telewizyjne czy billboardy, ale przede wszystkim promują swoje produkty poprzez promocje, rozdając przy tym gotówkę lub wartościowe nagrody. Konkurencja bywa na tyle silna, że za przetestowanie jednego darmowego konta przez Internet można zyskać od banku nawet 1260 zł!

Jak odbywa się testowanie? To tylko kilka prostych kroków:

1. Założenie konta
2. Spełnienie warunku promocji
3. Odbiór nagrody lub gotówki
4. Zamknięcie konta

Na naszej stronie znajdziesz wszystkie aktualne promocje, na których możesz zarobić oraz ranking najlepszych kont bankowych. W celu skorzystania z wybranej oferty wystarczy zapoznać się ze szczegółami zamieszczonymi w jej opisie, a następnie wejść w odpowiadający link, który bezpośrednio przekieruje nas na stronę banku, gdzie otworzymy rachunek.

Wszelkie czynności zrealizujesz bezpiecznie i bez wychodzenia z domu. Formalności dopełnisz internetowo, a zajmie Ci to wyłącznie kilkanaście minut.

Po spełnieniu warunków promocji otrzymasz od banku gotówkę w postaci przelewu na konto, które otworzyłeś lub nagrodę np. bon na Allegro o wartości 400zł, Smartfon, bilety do kina, bony do Empiku, Biedronki, Zalando, itp. Dodatkowo w niektórych bankach możesz dostać zwroty za płatności kartą/blikiem. Wartość nagród waha się w przedziale od 100 zł do 1100 zł! Kiedy już zgarniesz od banku wszystko, co możliwe możesz zakończyć współpracę i przejść do ostatniego kroku czyli zamknięcia konta.

Pamiętaj, że konto warto zamknąć zaraz po odebraniu nagród, ponieważ w przyszłości będziesz mógł ponownie skorzystać z kolejnej promocji w tym samym banku. Aby mieć taką możliwość zazwyczaj musi upłynąć 6-12 miesięcy od zamknięcia rachunku. Konto zamkniesz w prosty sposób: internetowo, przez infolinię banku, w oddziale lub listownie.

Powtarzając te czynności regularnie w kilku bankach możesz zagwarantować sobie dodatkowe i systematyczne źródło przychodu!

A teraz zastanów się... Ile kosztuje godzina twojej pracy?

Czy warto poświęcić 15-20 minut żeby dostać 200zł premii za przetestowanie jednego konta.

Przeczytanie szczegółów promocji na naszej stronie zajmie Ci około 7-8 minut, a dopełnienie formalności na stronie banku średnio 10 minut.

Sprawnie, bezpiecznie i z łatwością zrobisz to razem z nami! Nie musisz się zastanawiać, analizować, porównywać –  to wszystko robimy za Ciebie i opisujemy w jasny i klarowny sposób! Do Ciebie należy wyłącznie zgłoszenie się do promocji, przejście przez kolejno omówione kroki i finalnie odebranie nagród.

Zatrzymaj się na moment i przelicz… 200 zł premii w 20 minut, to aż 600 zł zysku na godzinę.

Czy Twoja praca daje Ci taki dochód? Czy biorąc nadgodziny w pracy zarobisz taką kwotę?

Być może zarabianie na promocjach bankowych również dla Ciebie stanie się idealnym sposobem na dorobienie do domowego budżetu.

Jeśli pomnożyć te kwoty przez ilość banków obecnych na rynku to robi się całkiem niezła kwota.

Jednak testowanie kilku kont w jednym czasie może nie być takim łatwym zadaniem.

Dlatego możesz skorzystać z naszego rozwiązania jakim jest gotowy plik Excel. Znajdziesz tam tabelkę, do której wystarczy wpisać kilka wartości, dzięki czemu będziesz mógł kontrolować wszystkie promocje, z których korzystasz w przejrzysty i uporządkowany sposób. Jednocześnie pozwoli Ci to otrzymać maksymalną premię jaką oferują banki.

Jeżeli szukasz konta idealnie dopasowanego do swoich potrzeb, a niekoniecznie zależy Ci na zgarnięciu samej premii to również jesteś w dobrym miejscu!

Systematycznie tworzymy ranking kont bankowych,  gdzie analizujemy nie tylko promocje, ale również samą ofertę. Bierzemy pod lupę każdy szczegół, tabele opłat i prowizji oraz regulaminy ujawniając przy tym wszystkie ukryte haczyki.

A teraz zastanów się... Jesteś teoretykiem czy praktykiem?

Teorię znajdziesz na naszej stronie, ale dopiero w praktyce przekonasz się, które konto odpowiada Ci najbardziej.

Znamy osoby, które pomimo opłat za konto korzystają z nich, gdyż spełniają ich oczekiwania. Jednym z argumentów przemawiających za tym jest przykładowo aplikacja mobilna danego banku. Jednak nie dla wszystkich ta sama kwestia będzie priorytetem.

Z kontem bankowym jest jak z kolejną parą butów. Załóżmy, że kupujesz je przez Internet. Zanim je kupisz sprawdzasz warunki takie jak: cena, materiał, jakość wykonania, ale to tylko teoria. Następnie wypełniasz formularz i składasz zamówienie, a dopiero po dostarczeniu towaru sprawdzasz w praktyce czy buty odpowiednio leżą na Twojej nodze. Czasami musisz przymierzyć kilkanaście par butów, aby wreszcie trafić na te właściwe. Może być tak, że nie będzie to najtańsza opcja.

I teraz wróćmy do konta. Zazwyczaj ludzie zakładają swoje pierwsze konto tam, gdzie mają rodzice lub znajomi, czy też a banku, który jest po prostu w pobliżu. Czasami to rodzice wybierają za nas pierwsze konto, tak jak kiedyś wybierali za nas buty lub ubrania.

Jeżeli chcesz podjąć przemyślaną decyzję i korzystać z konta, które na prawdę będzie dopasowane do Twoich potrzeb, to sama teoria nie wystarczy. Niezbędnym będzie również przetestowanie konta w praktyce.

Jeśli założysz konto, które jest na pierwszym miejscu we wszystkich rankingach, to jaką masz pewność, że będzie Ci się z niego najlepiej korzystać? Gdyby tak było, to z pozostałych kont nikt by już nie korzystał.

A co gdybyś przetestował wszystkie konta, a na koniec zostawił to, które najbardziej odpowiada Ci pod względem teoretycznym i praktycznym? Pewnie nie zwracałbyś już takiej uwagi na to czy konto, które wybrałeś jest na pierwszej, drugiej czy ósmej pozycji.

Dlatego uważamy, że nawet jeśli nie zależy Ci żeby zarobić na promocjach bankowych, to możesz  z nich skorzystać, aby znaleźć  idealne konto, a zysk lub nagrody będą stanowiły dla Ciebie bonus za wysiłek przeznaczony na testowanie.

Jeżeli chcesz się zastanowić, przemyśleć lub dowiedzieć czegoś więcej pozostań z nami w kontakcie! Dołącz do nas na Facebooku, gdzie informujemy na bieżąco o nowościach.

P.S. W razie dodatkowych pytań możesz do nas napisać lub zadzwonić